טיפולי שיניים - שימור טיפולי שיניים

טיפולי שיניים משמרים

טיפולי שיניים משמרים עשויים להיות נחוצים למטרות רפואיות או קוסמטיות והם יכולים לסייע למטופל להשיג שיניים יותר יפות ומתואמות. טיפולי שיניים משמרים דורשים זמן והתאמה לפי הצרכים הספציפיים של המטופל וכן בדיקת מצבי השיניים על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר.
טיפול חירום שיניים

שיקום הפה

שיקום הפה הוא טיפול אורתודונטי המתאים לאנשים שיש להם בעיות שיניים. במיוחד עם המראה שלהם. במסגרת הטיפול, רופא השיניים מציע סדרת טיפולים למראה אסתטי חדש , כולל יישור שיניים,השתלות שיניים,הלבנת שיניים...
הלבנת שיניים בפתח תקווה

הלבנות שיניים

הלבנות שיניים היא תהליך קוסמטי פופולרי ביותר בעולם הטיפוח האישי. זהו פתרון מעולה לאלו המעוניינים לשפר את מראה החיוך שלהם ולהביע את האישיות הייחודית שלהם דרך המראה החיצוני של הפה.
השתלת שיניים-שתלים דנטליים

השתלת שיניים ביום אחד

ההשתלה המיידית של שיניים, ידועה גם בשם "השתלת שיניים ביום אחד", היא טכניקה חדשנית וטכנולוגית להשתלת שיניים על מנת לטפל בחוסר שיניים או לסייע בתיקוני מרקם הפה.בתהליך זה, יש צורך לבצע פעולה כמה שפעמים על מנת להשלים את הטיפול במהירות ובצורה היעילה ביותר.
יישור שיניים דר נאסר אדהם

יישור שיניים

הישור של השיניים הוא תהליך רפואי די נפוץ שמטרתו לתקן את מרכזי השיניים ולהשיג מראה משופר ותקין. יישור שיניים יכול להתבצע באמצעות שתי השיטות הבאות: יישור שיניים רגיל ויישור שיניים שקוף.
עששת שיניים

טיפולי שורש ובתימות

טיפולי שורש וסתימות הם תהליכים רפואיים המבוצעים בכדי לטפל בבעיות רפואיות הקשורות לשורשי השיניים. טיפולי שורש מתבצעים במקרים בהם השן נפגעה כדי להסיר את הנזק ולמנוע תופעות נוספות. סתימות, מצד השני, מתבצעת כדי לסגור לנקות שיניים שנפגעו מעששת ומנוע התפתחות מחלות.

למה אנחנו?

דר אדהם נאסר , הינו רופא וותיק , בעל מיומנות ומקצועיות ,איכות בלתי מתפשרת! שירות אישי ואדיב, והכי חשוב זמינות לטיפולי חירום 24/7 !

Untitled design

שירותי חירום ועזרות ראשונות 24/7

054-2851165

אני זמין